09173119959 مشاوره

طراحی سایت در زمینه های مختلف شغلی به نیاز تمامی صاحبین مشاغل بدل شده است. یکی از کاربردهای بسیار مفید طراحی سایت برای فروشگاه های مختلف این است که از این طریق می توانند به گونه ای شعبه جدیدی در بستر اینترنت افتتاح کرده و مشتریان زیادی از این راه بدست آورند. به طور حتم طراحی سایت فروشگاهی در شیراز می تواند تمامی فروشندگان را به اهداف بزرگ تر از آنچه در هم اکنون در سر دارند برساند. یکی از سایت های فروشگاهی که می تواند سود بسیاری به همراه داشته باشد طراحی سایت فروشگاه موبایل است. فروشندگان محترم گوشی های موبایل در شیراز می توانند در هر جا که هستند با طراحی سایت فروشگاه موبایل در شیراز مشتریان بسیاری از سراسر کشور جذب نمایند. در طراحی سایت فروشگاه موبایل می بایست یک سری امکانات در اختیار کاربران قرار گیرد که در این مطلب به آن ها پرداخته و تعدادی از آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با شرکت طراحی سایت فروشگاهی سیرن همراه شوید.

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت فروشگاه موبایل در شیراز

یک سایت فروشگاه موبایل برای آن که موفق بوده باشد و اعتماد مشتریان را بدست آورد باید برخی امکانات را در اختیار کاربرانش قرار دهد. برخی از این امکانات عبارتند از:

قرار دادن جزئیات فنی برای تمامی گوشی های موبایل

کاربران برای آن که بتوانند با گوشی مورد نظر خود به طور کامل تر آشنا شوند باید از جزئیات فنی گوشی موبایل آگاه شوند. همین عامل دلیلی شده است تا صاحبان سایت در طراحی سایت فروشگاه موبایل خود اطلاعات جامعی از گوشی های موبایل را در اختیار کاربران قرار دهند.

برقراری امکان مقایسه جزئیات فنی گوشی های موبایل در طراحی سایت فروشگاه موبایل

طراحان سایت می بایست این امکان را برای کاربران ایجاد نمایند که بتوانند گوشی های مورد نظرشان را از نظر فنی با یکدیگر مقایسه کرده و انتخاب خود را با آگاهی کامل انجام دهند. در صفحه ایجاد شده برای مقایسه باید تمامی مشخصات گوشی های موبایل دو به دو با یکدیگر مقایسه شوند. این بخش یکی از کاربردی ترین بخش ها در طراحی سایت فروشگاه موبایل محسوب می شود.

ایجاد گالری تصاویر برای هر محصول در طراحی سایت فروشگاه موبایل در شیراز

زمانی که یک سایت فروشگاه موبایل طراحی می کنید باید برای هر محصول تصاویر متعددی گذاشته تا کاربران بتوانند به طور کامل و از زوایای مختلف گوشی موبایل مورد نظر خود را مشاهده نمایند. قرار دادن تصاویر محصول در رنگ بندی های مختلف می تواند تأثیر مثبتی در رضایتمندی بازدید کننده داشته باشد.

راه اندازی ویژگی نظردهی برای کاربران

در طراحی سایت فروشگاه موبایل بهتر است امکان ارسال نظر برای کاربران فراهم شود تا از این طریق بازدیدکنندگان سایت بتوانند نظر خود را در مورد گوشی موبایل مورد نظر به گوش سایرین برسانند.

ایجاد بخش بررسی تخصصی و ویدیو های مربوط به برخی گوشی های موبایل

راه اندازی بخشی برای ارائه بررسی تخصصی برخی گوشی های موبایل در طراحی سایت فروشگاه موبایل می تواند برای کاربران بسیار جذاب باشد و نظر کاربران را به خود جلب نماید. قرار دادن ویدیوهای مربوط به برخی گوشی های موبایل هم می تواند تأثیر زیادی در کسب رضایت بازدید کنندگان سایت داشته باشد. این عوامل می تواند وجهه سایت شما را در نظر کاربرانش خوش آیند ساخته و به سایت مورد علاقه آن ها بدل شود.

بُعد فنی طراحی سایت فروشگاه موبایل در شیراز

در طراحی سایت فروشگاه موبایل باید برخی نکات کلیدی رعایت شود تا ضمن رضایت کاربران از ظاهر زیبا و هسته ای قدرتمند، اعتبار بالایی نزد سایت های معتبر همچون الکسا و گوگل بدست آورد. هم اکنون به بررسی برخی از این ویژگی ها می پردازیم :

ظاهری زیبا در طراحی سایت فروشگاه موبایل در شیراز

اولین ویژگی ای که می تواند نظر کاربر را به خود جلب نموده و ایشان را برای بازدید از سایت ترغیب نماید ظاهر زیبای سایت است. ظاهر سایت در طراحی سایت فروشگاه موبایل باید به گونه ای باشد که مدرن بوده و دارای تمامی استاندارد های روز طراحی گرافیکی باشد. همچنین باید رنگ های استفاده شده در طراحی متناسب با محتوای آن بوده و با آن هماهنگ باشد.

طراحی سایت فروشگاه موبایل با اصول بهینگی

سایت فروشگاهی شما باید دارای سرعت بالایی باشد و صفحات آن به راحتی بارگزاری شوند. هنگامی که قالب سایت روند طراحی را پشت سر می گذارد دقت در این مسئله حیاتی بوده و باید نکات مرتبط با بهینگی سایت به طور کامل رعایت شوند. بهینه بودن سایت یکی از موارد مهم رضایت کاربران از سایت می باشد.

کنترل آسان سایت

سایت باید دارای پنل مدیریتی کاربردی با رابط کاربری بسیار ساده باشد تا تمامی مدیران سایت بتوانند به راحتی سایت فروشگاهی خود را کنترل و مدیریت نمایند. این ویژگی در تمامی سایت های ساخته شده توسط سیرن به چشم می خورد. شرکت سیرن یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در زمینه ساخت پنل مدیریتی اختصاصی و ساده می باشد که در عین سادگی کاربردهای بسیاری دارد.

طراحی سایت فروشگاه موبایل به صورت واکنش گرا (ریسپانسیو)

یکی از نکاتی که امروزه توجه ویژه ای را به خود اختصاص می دهد این است که سایت طراحی شده با تمامی دستگاه ها سازگار بوده و در انواع مختلف صفحه نمایش به درستی نمایش داده شود. این خاصیت در طراحی سایت فروشگاه موبایل می تواند برای کاربران مختلف لذت بخش باشد. همچنین طراحی سایت ریسپانسیو یکی از ویژگی هایی است که این روزها در الگوریتم امتیاز دهی و رتبه بندی گوگل مورد توجه قرار می گیرد.

رعایت اصول و نکات مربوط به افزایش سئو

همان گونه که فروشگاه های مختلف یک صنف با یکدیگر رقابت داشته و در این راستا سعی بر جذب مشتری دارند در طراحی سایت نیز این رقابت به چشم می خورد. سایت هایی که محتوای مشابهی دارند به رقابت با یکدیگر می پردازند تا کاربران را ترغیب به بازدید از سایت خود نمایند. این عامل در سایت های فروشگاهی بیشتر خود را نشان می دهد. برای رقابت سایت های فروشگاهی مهم ترین عامل سئو سایت ها است که هرچه یک سایت سئو بالاتری داشته باشد جایگاهش در رنکینگ گوگل و نتایج جستجوی کاربران بهتر خواهد بود. اگر سایت فروشگاهی شما در صفحات ابتدایی نتیجه جستجوی سایت هایی همچون گوگل قرار گیرد یقیناً شانس بیشتری برای بازدید سایت توسط کاربران خواهد داشت. در نتیجه مشتریان بیشتری به خرید از سایت شما می پردازند. بنابراین رعایت اصولی که موجب افزایش دامی سئو سایت می شود نقش مهم و اساسی در بازدهی سایت شما ایفا خواهد کرد.

طراحی سایت فروشگاه موبایل در شیراز توسط سیرن

شرکت سیرن با بهره گیری از بهترین کارشناسان در زمینه طراحی سایت، بهینه سازی سایت، سئو سایت و… افتخار داشتن رزومه ای قدرتمند در این زمینه را دارد. این شرکت با قبول سفارشات شما در زمینه طراحی سایت فروشگاه موبایل این اطمینان را به شما می دهد که سایتی شکیل و بهینه با هسته ای قدرتمند و سازگار با الگوریتم گوگل شما را به مرحله جدیدی از بیزینستان برساند.

کارشناسان حرفه ای سیرن همه روزه آماده مشاوره رایگان با شما عزیزان بوده و شما را در جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت یاری می دهند.

با سیرن بروز باشید…

خدمات طراحی سایت سیرن