09173119959 مشاوره

طراحی وب سایت وکلا در شیراز : طراحی وب سایت امروزه یکی از موضوعات بسیار مهم برای هر شغل و پیشه ای است . در این مقاله به بررسی طراحی وب سایت وکلا خواهیم پرداخت . شغل وکالت جزو پر طرفدارترین شغل های دنیا از سمت موکلان می باشد . هر کسی مطمئنا در طول زندگی خود یکبار نیاز به ارتباط با یک وکیل برای فعالیت های کاری دارد از این رو تبلیغات در بین مردم برای شغل خود برای وکلا یکی از موضوعات بسیار مهم محسوب می شود .

امروزه با رشد فزاینده بحث اینترنت در بین مردم و افزایش آگاهی مردم نسبت به این پدیده نوین ، استفاده از گوشی های هوشمند و اینترنت رابط بسیار مهم در بین مردم با مشاغل می باشد . امروزه هر شخصی برای یافتن ارائه کننده خدمات یا هر محصولی اولین کاری که می نماید در دنیای اینترنت به دنبال ارائه کننده آن خدمات می پردازد . از این رو حضور ر این دنیا یک امر بسیار واجب برای رشد کسب و کار بشمار می رود .

طراحی سایت وکلا از موضوعات بسیار مهمی است که در این مقاله به بررسی آن خواهیم پرداخت با ما همراه باشید .

همانطور که می دانید این روزها بازار اینترنت داغ است و اقشار گوناگون برای کسب اطلاعات ، به عنوان اولین و بهترین راه وارد گوگل می شوند و به جستجوی نیاز خود می پردازند .
همین امر سبب شده تا بسیاری از حرفه ها ، فروشگاه ها ، مراکز ارائه خدمات و … با طراحی وب سایت برای مشاغل و خدمات خود به معرفی و تبلیغات در خصوص خدمات شرکت خود و کاری که انجام می دهند یا فروش کالا و انواع تجارت ها بپردازند .
طراحی وب سایت وکلا ، می تواند کمک بزرگی به شناخته شدن وکیل ها نماید . همچنین می تواند به جویندگان وکیل ها اطلاعات مناسبی در ارتباط با مساله حقوقی مورد نظر خود و اقدامات مورد نیاز آشنا شوند .

در اواخر دهه ۹۰ ، یک سؤالی که غالباً با آن روبرو بودیم این بود که “من یک وکیل هستم … آیا به وب سایت احتیاج دارم؟” ایده وکیل بدون وب سایت اکنون تقریباً خنده دار است. هنگام کار در یک صنعت اشباع از رقابت، طراحی وب برای وکلا برای کمک به تمایز با دیگری ضروری است.

وب سایت های موسسه حقوقی به عنوان ابزار آموزشی

وب سایت شما باید ابزاری آموزشی برای افراد نیازمند خدمات حقوقی باشد. بهترین وب سایت های موسسه حقوقی شامل توصیفات مشتری، مطالعات موردی، پست های وبلاگ، سوالات متداول، فیلم های آموزنده و منابع بی شمار هستند. وب سایت شما نباید یک “بروشور” ارائه شده از خدمات ارائه شده باشد، بلکه این یک منبع ارگانیک است که به طور مداوم در حال تحول برای رفع نیازهای مشتریان بالقوه است.
یکی از بزرگترین اشتباهاتی که شرکت های حقوقی هنگام مراجعه به وب سایت خود مرتکب می شوند، تهیه مطالب خودشان هستند. بسیاری از مواقع، مشتریان بالقوه شما برای اولین بار با یک وکیل مشاوره می کنند. مشتری ها نمی خواهند پیچیدگی های قوانین سرپرستی و محافظه کاری را بشنوند. آنها می خواهند بشنوند که شما وضعیت شخصی آنها را درک می کنید و از مرحله اول با آنها همکاری خواهید کرد. آنها می خواهند بدانند كه شما یك طرفدار شدید برای نیازهای قانونی آنها هستید.

طراحی وب سایت وکلا که مشتری های بالقوه را درگیر می کند

مشتریان اهمیت می دهند که شما چه کسی هستید. آیا می دانید بیشترین صفحات وب که در وب سایتهای موسسه حقوقی مشاهده می شوند چیست؟ زندگینامه ها به مشتریان بالقوه نگاه اجمالی می کنند که شما به عنوان یک فرد، برای چه چیزی ارزش قایل هستید و چگونه کار می کنید. مشتری ها می خواهند گزینه های خود را تحقیق کنند، بشنوند که مشتری های گذشته چه چیزی برای گفتن دارند و نتایج ملموس مربوط به وضعیت آنها را ببینند. وب سایت شما بزرگترین دارایی شما برای جذب مشتری بالقوه است. ما وکلا را تشویق می کنیم تا اطلاعات زیر را به شرح حال خود اضافه کنند:
-خلاصه محدوده های حوزه کاری
-تحصیلات
-فعالیت های داوطلبانه
-جوایز دریافت شده
-فعالیتهای انجمن
-تجربه نماینده (خلاصه موارد یا پرونده هایی که در این قالب به کار گرفته اید: نوع مشتری، خلاصه مشتری، رویکرد شما، راه حل)
-توصیفات مشتری
-وبلاگ
-مقالات منتشر شده
-ارائه ها
زندگینامه شما باید عملکرد شما را به نمایش بگذارد تا مشتریهای آینده بتوانند واقعاً ببینند چه چیزی شما را به عنوان وکیل منحصر به فرد می کند.

توسعه قوی وب سایت برای وکلا بسیار مهم است

آیا تا به حال به وب سایتی رفته اید که شما را برای مشاهده دیگر مطالب موجود در سایت تشویق کند؟ اجزای یک وب سایت قوی که مشتریان را به سوی خود جذب می کند، شامل موارد زیر است:

۱-صفحه اصلی:

این جایی است که جادو اتفاق می افتد! صفحه اصلی شما اولین فرصت برای جلب توجه مشتریان بالقوه است. چه چیزی شرکت شما را منحصر به فرد می کند. مستقیم، مختصر و مفید باشید. صفحه اصلی شما باید حداقل ۹۰۰ کلمه محتوا داشته باشد. طراحی وب قوی برای وکلا به معنای داشتن یک صفحه اصلی جامع است.

۲-گرافیک:

گرافیک وب سایت در ۱۰ سال گذشته واقعاً تحول یافته است. آن را باور کنید یا نه، تصاویر و کلیپ ممکن است در هنگام جذب مشاغل جدید یک مسئولیت بزرگ داشته باشند. عکاسی در وب سایت شما باید منحصر به فرد باشد، در حوزه کاری شما قابل استفاده باشد، از گرافیک بیش از حد اجتناب کرده و نماینده مشتری را از افراد واقعی نشان دهد.

۳-صفحات بیوگرافی:

صفحات بیو ، صفحاتی جدا از خود صفحه اصلی هستند. اطمینان حاصل کنید که شرح حال شما مفصل و آموزنده است. شما فقط ممکن است در کسب و کار پیروز شوید زیرا یک موضوع را به اشتراک می گذارید.

۴-فراخوانی برای اقدام یا Call to Action:

Calls to Action یا CTA برای جریان وب سایت شما واقعاً مهم است. برای بازدید کنندگان وب سایت خود برای انجام فعالیت در سایت خود چه چیزی را جستجو می کنید؟ آیا می خواهید آنها برای مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند، یک نظرسنجی را پر کنند یا در LinkedIn با شما ارتباط برقرار کنند؟ CTA ها به نحوه عملکرد کمک می کنند.

۵-نقد و بررسی:

نظرات و نقد و بررسی های مشتریان، مشتریان آینده را به همکاری با شما سوق می دهد.

۶-امکان تماس با ما:

ارتباط با مشتری شرکت خود را در حد امکان ممکن کنید تا مشتریان بالقوه بتوانندبا شما در تماس باشند. این شامل لیست خطوط مستقیم و اداری شما و شامل آدرس ایمیل وکالت است.

۷-رسانه شبکه های اجتماعی:

وب سایت شما باید یکپارچه با پروفایل های مختلف رسانه های اجتماعی شما (یعنی فیس بوک ، توییتر ، لینکدین ، اینستاگرام) ادغام شود.

وب سایتهای ریسپانسیو برای وکلا

طراحی وب مدرن برای وکلا به صورت ریسپانسیو است. این بدان معناست که صرف نظر از دستگاهی که برای مشاهده وب سایت استفاده می شود، صفحات به صورت خودکار تغییر اندازه می دهند و به نظر می رسد که فوق العاده است. اکثر ترافیک وب سایت این روزها روی تلفن های هوشمند و تبلت ها انجام می شود، به همین دلیل داشتن یک طراحی پاسخگو و ریسپانسیو یک امر مطلق است. شما احتمالاً تجربه بازدید از وب سایت را از طریق تلفن خود تجربه کرده اید تا متوجه شوید که نمی توانید به منو دسترسی پیدا کنید و کلمات کوچک هستند. وب سایت های ریسپانسیو برای مشاهده تلفن همراه بهینه شده و در کل این مشکل را برطرف می کنند.

طراحی سایت ایمن برای وکلا

اطمینان از وب سایت شما برای رفاه سایت و حفظ حریم خصوصی مشتری شما مهم است. بسیاری از مشتریان ما از دروازه های پرداخت آنلاین استفاده می کنند که به مشتریان امکان می دهد فاکتورهای خود را مستقیماً از وب سایت خود پرداخت کنند. این یک استفاده از فناوری است که زندگی را برای همه افراد درگیر ساده تر می کند. با این وجود مهم است که وب سایت شما در حد امکان ایمن باشد – به خصوص اگر پرداخت های آنلاین را می پذیرید.

به طراحی وب سایت وکلا علاقه دارید؟

سیرن دارای تیمی از طراحان وب سایت ماهر و متخصصان SEO است که می توانند وب سایت مدرن شما را به واقعیت تبدیل کنند. ما پیچیدگی ها و ملاحظات اخلاقی لازم برای هر وب سایت موسسه حقوقی را درک می کنیم و برای پیگیری مقررات مراقبت های ویژه ای انجام می دهیم. در این صورت وب سایت شما اولین چیزی است که مشتریان بالقوه هنگام تحقیق در موسسات حقوقی با آن روبرو می شوند. اطمینان حاصل کنید که آنها آنچه را می بینند دوست دارند.

امکاناتی که در طراحی وب سایت وکلا باید در نظر گرفته شود :

۱) بهتر است جهت آشنایی بازدیدکنندگان سایت با وکیل ، رزومه ای از وی ، میزان تحصیلات، سوابق کاری و … در سایت قرار گیرد .
۲) دومین نکته ای که در هنگام طراحی وب سایت وکلا  نباید فراموش گردد ، قرار دادن تلفن ، ایمیل و آدرس دفتر وکالت است . چرا که بدون قرار دادن راه های ارتباطی در وب سایت ، بازدیدکنندگان نمی توانند به وکیل مورد نظر خود مراجعه نمایند و عملا چنین سایتی بی فایده خواهد بود .
۳) امکان درج مقالات تخصصی و حقوقی و دست نوشته ها و آثار وکیل .
۴) نکته مهم دیگری که باید در طراحی وب سایت وکلا به آن توجه شود و شاید برای بسیاری از وکلا مهم باشد ، تخصص یا حیطه کاری وکیل است . چرا که برخی از وکلا در حوزه کاری مشخصی موکل می پذیرند یا در یک تیم فعالیت می کنند که هر شخص پرونده های خاصی می پذیرد . به عنوان مثال برخی وکلا در حل پرونده های املاک فعالیت می کنند و برخی متخصص مباحث خانوادگی اند و …
۵) تعرفه هزینه ها برای انواع پرونده ها یا مشاوره
۶) امکان اخذ وقت قبلی جهت ملاقات با وکیل بدون نیاز به تماس تلفنی و صرفا از طریق سایت .
۷) امکان ارسال پیامک تایید وقت ملاقات یا پیامک های اطلاع رسانی به موکلان .
۸) امکان ارسال مدارک موکلین از طریق سایت .
۹) بخشی مربوط به سوالات متداول
۱۰) امکان پرداخت هزینه آنلاین
۱۱) امکان پیگیری آنلاین پرونده توسط موکلان
و…
در پایان مثل همیشه تاکید می کنم طراحی وب سایت برای وکلا یا سایر اصناف بی فایده خواهد بود اگر کسی از آن بازدید نکند . برای آنکه وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو در صفحات اولیه قرار گیرد نیاز است که افراد متخصص در زمینه طراحی وب سایت ، اصول سئو را در وب سایت شما پیاده سازی نمایند .

خدمات طراحی سایت سیرن