09173119959 مشاوره

اولین چالشی که بعد از تصمیم گیری برای راه‌اندازی سایت یا فروشگاه اینترنتی با آن روبرو می‌شوید؛ انتخاب یک روش و سرویس طراحی سایت است. با هر شخصی که صحبت می‌کنید، یک پیشنهاد به شما می‌دهد. در نهایت شما می‌مانید و یک سری پیشنهاد مختلف که شما را احتمالا گیج کرده است.

البته حق هم دارید، چون انتخاب یک سیستم طراحی سایت مناسب، تصمیم مهمی است و قرار است تا مدت‌ها با این سایت سر و کله بزنید. پس قبل از اینکه یک شرکت یا روش طراحی سایت را انتخاب کنید، حتماً مزایای آن را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که از هر نظر بهترین انتخاب را می‌کنید. آخر ما کم ندیدیم که آدم‌ها زمان و هزینۀ خود را صرف کار با یک شرکت طراحی سایت کنند و در نهایت چیزی جز پشیمانی عایدشان نشود. خود ما نیز مشتریان زیادی را می‌بینیم که به علت شکست سایت قبلی‌شان، اعتمادشان را به همۀ سرویس‌ها از دست داده‌اند.

شاید بین این پیشنهادات، کسی شرکت طراحی سایت سیرن را به شما پیشنهاد داده باشد. احتمالا کنجکاو می‌شوید، بیشتر دربارۀ آن بدانید تا دلیلی برای استفاده از آن پیدا کنید. ما از شما می‌خواهیم قبل از ساختن یک وب‌سایت توسط سیرن، حتماً نسبت به مزایا و ویژگی‌های آن آگاهی کسب کنید. پس ببینیم آیا شرکت طراحی سایت سیرن می‌تواند، همۀ نیازهای شما از یک سایت را برطرف کند؟

1. کار کردن با پنل مدیریت اختصاصی شرکت سیرن واقعاً ساده است

کار کردن با کامپیوتر یا گوشی موبایل چقدر ساده است؟ مدیریت سایت با پنل اختصاصی سیرن هم دقیقاً به همین سادگی است. این یعنی شما نیاز به هیچ گونه دانش و تخصصی ندارید و همه چیز به ساده ترین شکل ممکن در اختیار شماست.

هنگامی که شما سایت خود را می‌سازید، کنار هر بخش یک گزینه ویرایش مشاهده می‌کنید که با کلیک روی آن، به راحتی می‌توانید متن‌ها و عکس‌های سایت خود را عوض کنید. اگر هم قصد داشته باشید یک صفحه جدید اضافه کنید، کافی است وارد بخش مدیریت منو هاشوید و دکمه صفحه جدید را فشار دهید. در حقیقت، همۀ امکانات به سادگی فشردن یک دکمه در اختیار شما خواهد بود.

یادگیری کار با پنل مدیریت سیرن حتی 1 ساعت هم وقت شما را نخواهد گرفت. اما امکانات پنل سیرن قطعاً شما را ذوق‌زده خواهد کرد.

2. تیم ما به صورت رایگان آموزش های لازم را به شما ارائه می‌دهد

همانطور که گفتیم، کار با پنل مدیریت سیرن واقعاً ساده است و اصلاً برای کسانی ساخته شده که تخصصی در زمینۀ کامپیوتر ندارند. با این حال، اگر به هر دلیلی طی کار با  پنل مدیریت سیرن به مشکل برخوردید، تیم ما به صورت کاملاً رایگان، نکات لازم برای ساختن و مدیریت سایت را به شما آموزش می‌دهد و حتی جلسۀ حضوری آموزشی هم برگزار می‌شود.

3. وب سایت های سیرن دارای یک هسته بسیار قدرتمند است

هسته قدرتمند یعنی چه و سود آن برای شما چیست؟ بگذارید با ذکر یک مثال موضوع را برایتان باز کنیم. تفاوت یک خانۀ کاه گلی با یک خانۀ بتنی را در نظر بگیرید. حالا فرض کنید که خانۀ اول اصلاً زیر ساخت مناسبی ندارد، اما خانه دوم دارای پایه‌های قوی است و مطمئناً دوام بیشتری دارد و حتی می‌توان یک طبقه دیگر هم بر روی آن ساخت.این موضوع دقیقاً در مورد سایت های شرکت سیرن هم صادق است. وب سایت های اختصاصی سیرن به دلیل هسته قدرتمند خود، همواره می‌تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد، خودش را با تکنولوژی‌های روز وفق دهد و به راحتی امکانات جدیدی به آن اضافه شود.

4. تیم خلاق سیرن امکانات بی‌نظیری در اختیار شما خواهد گذاشت

پنل مدیریت سیرن در عین سادگی، هر چیزی که برای سایت بخواهید را در اختیارتان می‌گذارد. درست است که در ابتدای کار، نیاز شما فقط طراحی یک سایت است. اما به تدریج که سایت شما رشد می‌کند و بزرگ می‌شود، نیازهای جدیدی هم برایتان به وجود خواهد آمد. و اینجاست که متوجه می‌شوید منظور من از کامل چیست. در سیرن به همه‌چیز فکر شده است.

تیم فنی سیرن تجربه چندین ساله‌ای در زمینه طراحی سایت دارند و به همین دلیل، تمام نیازهای یک مدیر سایت را می‌شناسند و آنها را در سیستم خود لحاظ کرده‌اند.

5. وب سایت شما در گوشی و تبلت هم درست نمایش داده می‌شود

آیا می‌دانستید که بیش از نصف کسانی که در اینترنت هستند، با استفاده از تلفن همراه خود به آن وصل شده‌اند؟ بله! چند سالی است که اکثریت کاربران اینترنت با کامپیوتر در آن گشت و گذار نمی‌کنند. پس اگر سایت شما در گوشی و تبلت درست نمایش داده نشود، بیشتر از نصف مخاطبان خود را از دست می‌دهید.

حالا که متوجه اهمیّت این موضوع شدید، بگذارید یک خبر خوب به شما بدهم: تک تک قالب‌های سیرن به صورت اختصاصی و واکنش‌گرا هستند. (به سایتی که بتواند خودش را با صفحه‌های نمایش کوچکتر هم تطبیق بدهد، به اصطلاح واکنش‌گرا یا ریسپانسیو می‌گویند.) 

6. وب سایت شما کم حجم خواهد بود و به سرعت بارگذاری می‌شود

بیایید یک موقعیت را با هم تصور کنیم: شما یک صفحه باز می‌کنید؛ اما هر چقدر منتظر می‌مانید، سایت برای شما نمایش داده نمی‌شود. صادقانه به من بگویید که در چنین شرایطی چه کار خواهید کرد؟ جواب در اکثر مواقع یک چیز است: این سایت را می‌بندید. البته شما تنها نیستید. شاید تعجب بکنید اگر به شما بگویم که طبق آمار، 40% آدم‌ها وقتی نمایش یک سایت بیشتر از چند ثانیه طول بکشد، آن را خواهند بست.

این موضوع وقتی جدی‌تر می‌شود که فقط در مورد ایران حرف بزنیم. سرعت اینترنت کشور ما چندان تعریفی ندارد. پس اگر قرار باشد سایت شما سریع نمایش داده شود، واقعاً باید سبک و خوب باشد. و با سیرن چنین چیزی ممکن خواهد بود. وب سایت های طراحی شده سیرن بسیار سبک هستند، بنابراین حتی اگر مخاطب شما یک اینترنت واقعاً کند هم داشته باشد، باز هم به مشکلی بر نخواهد خورد.

7. وب سایت های ساخته شده توسط سیرن داینامیک هستند

می‌پرسید داینامیک (پویا) بودن یک وب سایت به چه معنی است؟ اگر بخواهم ساده توضیح بدهم، داینامیک بودن به معنی آن است که با تغییر یک بخش از وب‌سایت، سایر بخش های مرتبط با آن هم تغییر بکنند. برای مثال، وقتی که شما یک صفحه جدید به سایت اضافه کردید، این صفحه جدید در منوی تمام صفحات سایت ظاهر شود.

داینامیک بودن یک ویژگی بسیار مهم برای یک سایت خوب و قابل توسعه است. چرا؟ فرض کنیم که شما سایتی با 10 صفحه دارید. اگر سایت شما داینامیک نباشد، برای هر تغییری باید تک تک این صفحات را ویرایش دهید. اما در سایت های داینامیک، معمولاً می‌توانید تمام این صفحات را همزمان ویرایش کنید.

البته، داینامیک بودن سایت های سیرن ، از نظر خود ما چندان مزیت بزرگی نیست و در واقع رعایت یک استاندارد جهانی است. اما هنوز هم کسانی هستند که به شما یک سایت استاتیک بدهند و بنابراین، تصمیم گرفتیم این ویژگی سیرن را به عنوان یک مزیت نسبت به این سیستم ها معرفی کنیم.

8. وب سایت شما آمادگی بالا آمدن در گوگل را دارد

سوال و دغدغه بسیاری از مشتریان ما این است که سایت یا فروشگاه ما از چه زمانی در رتبۀ بالای گوگل قرار می‌گیرد؟! احتمالاً دغدغۀ خودتان هم است. اگر هم الان اینطور نباشد، به شما اطمینان می‌دهم که به زودی این موضوع به یک دغدغه جدی برای شما تبدیل می‌شود. کسب رتبه گوگل قبل از هر چیز، نیازمند داشتن یک وب سایت مناسب است. یک وب سایت که استانداردهای گوگل (و سایر موتورهای جستجو) را رعایت کرده باشد. مثلاً چه چیزهایی؟ سرعت بالا، کدنویسی تمیز، ریسپانسیو بودن، ساختار مناسب و ... استانداردهایی که تمام آنها در سایت های ساخته شده با سیرن وجود دارد. البته مساله همین جا تمام نمی‌شود. علاوه بر رعایت استانداردها، شما نیاز به ابزارهایی برای جذب کاربران از طریق گوگل دارید. ابزارهایی که در سیرن به تمام آنها هم دسترسی خواهید داشت.

در واقع، اگر بخواهم ساده بگویم، تمام آنچه برای رسیدن به جایگاه های بالا در گوگل (به اصطلاح سئو) نیاز دارید، در سیرن لحاظ شده است.

 

9. امکانات کامل برای بازاریابی محتوایی در اختیار شماست

نوشتن مطلب و به روز رسانی وب سایت، دو فایدۀ اساسی برای شما دارد: 

  1. اگر شما مطالب آموزشی، کاربردی (و حتی سرگرم کننده) در حیطه کاری خود منتشر کنید، مخاطبان شما را به عنوان یک متخصص می‌شناسند و راحت تر به شما اعتماد می‌کنند.

نوشتن مطالب جدید و به روز رسانی سایت باعث می‌شود که گوگل بیشتر سایت شما را دوست داشته باشد و کاربران بیشتری را به آن هدایت کند.

پس مطلب نوشتن (یا به اصطلاح تولید محتوا) برای رشد سایت شما اهمیّتی حیاتی دارد. تا آن حد که اصلاً یک روش بازاریابی محسوب می‌شود.

اما چگونه باید در یک وب سایت مطلب نوشت؟ تنها چیزی که برای اینکار لازم است، پشتیبانی وب سایت شما از قابلیت وبلاگ نویسی است. چیزی که در سیرن کاملاً در نظر گرفته شده است. بله! شما با سیرن به تمام امکانات لازم برای تولید محتوای قدرتمند دسترسی خواهید داشت.

 

10. می توانید یک فروشگاه اینترنتی بی نظیر داشته باشید

آیا می‌خواهید یک فروشگاه اینترنتی هم در سایت خود راه اندازی کنید؟ سیرن هر زمان بخواهید، این قابلیت را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. اما نه فقط یک فروشگاه ساده... سیرن به شما یک فروشگاه ساز ارائه می‌دهد که 3 ویژگی بسیار مهم دارد:

  1. مدیریت فروشگاه اینترنتی شما با سیرن واقعاً ساده خواهد بود.
  2. فروشگاه اینترنتی شما تمام امکانات روز جهانی را خواهد داشت.

خرید از فروشگاه اینترنتی شما برای مشتری ها مثل آب خوردن است.

11. از طریق سایت خود به راحتی برای خودتان ایمیل های اختصاصی بسازید

فرض کنیم که شما یک سایت با آدرس www.siren.com درست کردید. حالا خوب نیست اگر بتوانید یک ایمیل هم با آدرس همین سایت برای خود بسازید؟ یعنی یک ایمیل مثل amiri@siren.com.

داشتن چنین ایمیلی می‌تواند یک وجهۀ رسمی و حرفه‌ای به کار شما بدهد و تاثیر مثبتی روی مخاطبان شما بگذارد. البته، ساختن چنین ایمیلی بدون سیرن غیر ممکن نیست. فقط مراحل سختی را باید برای ساختن آن طی کنید. در حالی که با سیرن ، شما به راحتی و ظرف چند دقیقه می‌توانید ایمیل‌های مختلفی را با آدرس دامنۀ خود ایجاد کنید.

12. می‌توانید به افراد دیگری هم برای مدیریت سایت دسترسی بدهید

هنگامی که با سیرن یک سایت ایجاد کنید، شما مدیر اصلی سایت خواهید بود. اما اگر می‌خواهید افراد دیگری هم روی این سایت کار کنند، یا اصلاً مدیریت سایت را به شخص دیگری بسپارید، این کار به راحتی ممکن خواهد بود. حتی می‌توانید مشخص کنید که هر یک از این افراد، تا چه حد به بخش های مدیریتی سایت دسترسی خواهند داشت.

13. توسط پیامک و ایمیل از آخرین تغییرات سایت مطلع می‌شوید

شما وقت ندارید که هر دقیقه به سایت خود سر بزنید. پس اگر اتفاق مهمی افتاد، چطور باید در جریان آن قرار بگیرید؟ سیرن یک فکر خوب برای این موضوع کرده است. هر اتفاق مهمی که در سایت شما بیفتد (مثلاً زمانی که یک فرم توسط مشتری‌ها تکمیل شود یا یک سفارش جدید در فروشگاه شما ثبت شود)، یک ایمیل و همینطور یک پیامک برای شما ارسال خواهد شد. 

14. شما به آمار دقیق وب سایت خود دسترسی خواهید داشت

همه چیز که فقط ساخت سایت نیست. پس از ساخت سایت، شما نیاز دارید به آمار وب سایت خود دسترسی داشته باشید تا وضعیت آن را تحلیل کنید و بتوانید آن را روز به روز بهتر کنید. در سیرن شما به این آمار هم با جزئیات بسیار بالا دسترسی خواهید داشت.

شما دقیقاً می‌دانید که روزانه چند نفر از سایت شما بازدید می‌کنند، چگونه سایت شما را پیدا کرده‌اند، از کدام شهر یا کشور هستند، با کامپیوتر به اینترنت وصل شده‌اند یا گوشی و ...

15. شما در سیرن ، سایت‌ غیر فارسی هم می‌توانید بسازید

برای کاربرانی که به سایت دو زبانه (یا چند زبانه) نیاز دارند، امکان ساخت سایت به تمام زبان‌های زنده دنیا فراهم است. اتفاقا تعدادی از این مشتریان را در لیست خود داریم.

16. تیم پشتیبانی ما در هر شرایطی در کنار شما خواهد بود

یک بار دیگر بگذارید تاکید کنیم: ساختن سایت پایان راه نیست، بلکه شروع یک مسیر جدید است. اگر شرکت طراحی سایت شما، پشتیبانی مناسبی در طول این مسیر از شما نکند، قطعاً مسیر سختی در پیش خواهید داشت. اینجاست که شرکت سیرن می‌درخشد. تیم پشتیبانی ما همواره پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهد بود و برای توسعه وب سایت کمکتان خواهد کرد.

شما می‌توانید در 7 روز هفته و در 24 ساعت شبانه‌ روز، با تیم پشتیبانی سیرن در ارتباط باشید. ما در روزهای کاری، از ساعت 9 صبح تا 5 عصر پاسخگوی تماس تلفنی شما هستیم. پنجشنبه‌ها و روزهای تعطیل نیز تا ساعت 2 در خدمت شما خواهیم بود. به علاوه، اگر امکان تماس تلفنی وجود نداشت، شما می‌توانید از طریق واتس اپ یا ایمیل پیام‌ها و درخواست‌های خود را برای ما ارسال کنید تا در سریع‌ترین حالت ممکن، مشکل شما را رفع کنیم. 

17. هزینه طراحی سایت سیرن در مقایسه با کیفیت آن مثل یک شوخی است

ما می‌دانیم هزینه برای شما مهم است. کیفیت هم برای شما مهم است. اما مگر می‌شود این دو را در کنار یکدیگر داشت؟ سیرن دقیقاً با همین هدف به وجود آمده است.

شما به کمک سیرن، می‌توانید با هزینه بسیار مناسب، یک سایت واقعاً عالی داشته باشید. سایتی که اگر بخواهید از روش‌های دیگر آن را طراحی کنید، مطمئناً بیشتر از 5 میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت. اما این پایان ماجرا نیست. ما در مقابل این هزینه ناچیز، به شما یک وب سایت، یک سیستم مدیریت کامل و ساده، پشتیبانی همیشگی، آموزش رایگان و ... نیز ارائه می‌دهیم.

18. با توجه به نیاز خود، برای وب سایت خود هزینه خواهید کرد

سیرن امکانات بسیار کاملی برای ساخت و مدیریت سایت در اختیار شما قرار می‌دهد. امکاناتی که ممکن است شما به تمام آنها نیاز نداشته باشید. پس چرا باید بابت آنها هزینه پرداخت کنید؟ کاملاً حق با شماست. به همین دلیل، ما بسته های مختلفی برای طراحی سایت ایجاد کرده‌ایم. بسته‌هایی که هر کدام امکانات مشخصی به شما ارائه می‌دهند و قیمت هر یک کاملاً شفاف و مشخص است.

البته، لازم نیست نگران باشید! انتخاب یک بسته به معنی آن نیست که شما تا آخر به استفاده از آن محکوم هستید. مطمئناً زمانی می‌رسد که شما به امکانات بیشتری نیاز خواهید داشت. مثلاً ممکن است بخواهید یک فروشگاه به سایت خود اضافه کنید و این امکان روی بسته فعلی شما فعال نباشد. در چنین شرایطی، شما به راحتی می‌تواند بسته فعلی خود را ارتقا دهید تا قابلیت موردنظرتان به سایت شما اضافه شود. 

19. امکانات وب سایت خود را می‌توانید گسترش دهید

در سایت ساز سیرن ، هر زمان بخواهید می‌توانید امکانات بیشتری را به سایت خود اضافه کنید. برای مثال، ممکن است زمانی برسد که شما بخواهید در فروشگاه اینترنتی خود، وضعیت یک سفارش را از طریق ایمیل یا پیامک به مشتریان اطلاع بدهید. برای این منظور، کافی است قابلیت ارسال پیامک یا ایمیل را (که استفاده از آنها رایگان است) به سایت خود اضافه کنید. اما اگر امکان مد نظر شما در حال حاضر قابل افزوده شدن به سایت نبود چه؟ ساده است... سیرن به نحوی طراحی شده است که هر امکان جدیدی که بخواهید بتوان به آن اضافه کرد. فقط کمی زمان لازم است.

20. وب سایت شما دارای امنیت بالایی است

نداشتن امنیت یعنی سایت شما به راحتی توسط افراد غیر قابل دسترسی باشد. یعنی ممکن است نتیجه مدت ها زحمت شما به هدر برود. دقیقاً به همین دلیل، تیم سیرن وقت بسیار زیادی را برای کسب اطمینان از امنیت بالای سایت های طراحی شده صرف کرده است. ما می‌خواستیم مطمئن باشیم که هیچ وقت، مشکلی از نظر امنیت برای شما پیش نخواهد آمد.

در ضمن، لازم است بدانید که تمامی سایت های سیرن ، به طور منظم از تمام سایت ها نسخه پشتیبان (Back-up) تهیه می‌کند. پس در صورت بروز هر گونه مشکلی (مثلاً پاک شدن غیر عمدی اطلاعات)، به راحتی می‌توانید سایت خود را به وضعیت قبلی خود بازگردانید.

21. ما در رشد کسب و کار اینترنتی شما کنارتان خواهیم بود

رشد و بازاریابی یک سایت اینترنتی نیاز به اندکی تخصص و دانش دارد. بنابراین خوب است که متخصصان و مشاورانی در زمینه بازاریابی اینترنتی در کنار شما حضور داشته باشند.

22. به طور مداوم در حال بهتر کردن سایت های سیرن هستیم

ما توقف نخواهیم کرد. ماهیانه به روز رسانی های مختلفی بر روی سایت های سیرن انجام می‌شود، امکانات جدیدی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت . سیرن همواره در حال رشد است و همیشه می‌توانید منتظر ویژگی‌های جدیدی باشید، بدون آنکه هزینه‌ای اضافی بابت آنها پرداخت کنید.

23. اگر قصد پایان همکاری داشتید، باز هم به شما کمک می‌کنیم

شاید این رویکرد برای شما مقداری عجیب باشد. اما اگر روزی قصد داشتید از خانواده سیرن  جدا شوید، ما در این مسیر همراهتان خواهیم بود. یعنی به شما در تمدید و انتقال دامنه کمک می‌کنیم، فایل‌های سایت را در اختیار شما قرار می‌دهیم و در جابجایی اطلاعات به شما کمک می‌کنیم. حتی کدهای قالب سایت هم در اختیار شما باقی خواهد ماند.

24. ما به دنبال ایجاد رابطه‌ای هستیم که به سود دو طرف باشد.

سیرن بر پایۀ یک ایده ساده شکل گرفته است: سود دو طرفه. ما به خوبی از این موضوع آگاه هستیم که فقط در کنار شما می‌توانیم پیشرفت کنیم. پس تمام تلاش خود را برای ارائه یک سرویس عالی به کار خواهیم بست و در این مسیر طولانی همراهتان خواهیم بود. نمود این موضوع را می‌توانید در پشتیبانی دائمی، خدمات بازاریابی و تبلیغات، گسترش مداوم سیستم سیرن و ... ببینید. 

25. سیرن می خواهد نقشی کوچک در افزایش کیفیت وب فارسی ایفا کند

آیا این موضوع مزیت حساب می‌شود؟ از نظر ما بله. ما می‌دانیم که به دنبال چه چیزی هستیم. هدف ما افزایش کیفیت اینترنت پارسی است. چگونه؟ با ارائه یک سرویس با کیفیت و کم هزینه برای ساخت سایت. ما می‌خواهیم دریچۀ ورود کسب و کارها به فضای اینترنت باشیم. چرا که تنها با ورود کسب و کارها به اینترنت است که امکان توسعه و افزایش کیفیت آن وجود خواهد داشت.

خدمات طراحی سایت سیرن