09173119959 مشاوره

شركت طراحی سایت هرمس نت پردازان پارسیان به شماره ثبت 42776 از سال 1392 همگام با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا  به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه  اینترنت و وب با برند سیرن به طور رسمی آغار کرد. در این گذار ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بلطبع توقعات روز افزون کارفرمايان ما را برآورده سازد. بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مرکز تخصصی طراحی سیرن  تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد. 

طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.

یک بازدیدکننده وقتی برای اولین بار به سایت شما سر می زند، اولین چیزی که نظر او را به خود جلب می کند رنگبندی و طراحی سایت شما می باشد.

هدف ما طراحی سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکار های لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

شركت طراحی سایت سیرن  ، در تمامی فعالیتها، خود را متعهد كرده كه همواره سه اصل زير را در نظر گرفته و در تحقق آنها كوشا باشد

  1.  ارزش آفريني و سودآوري براي مشتريان
  2. ارائه خدمات در سطحي بالاتر از تعهدات خود جهت دستيابي به رضايت كامل و سطح خشنودي مشتري
  3. در نظر گرفتن آموزش به عنوان اصلي كلي با اولويت آموزش مداوم پرسنل شركت، جهت ارائه سرويسهاي هر چه قويتر به مشتريان، آموزش مشتريان در زمينه هاي مرتبط و سپس آموزش رايگان عمومي جهت ارتقا فرهنگ استفاده مناسب از اينترنت به عنوان يك ابزار تجاری

ماموریت شرکت سیرن :

فعالیت های این شرکت در زمینه طراحی سیستم های تحت وب را می توان به سه بخش تقسیم کرد که بخش اول مربوط به مشاوره و آموزش در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بخش دوم به طراحی وب سایت اختصاص دارد و دیگری تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب است.

•طراحی سایت
• تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب.
• ارائه خدمات مشاوره در هریک از زمینه های فوق.
• تمام پروژه های شرکت براساس نیاز مشتریان به گونه ای منحصر به فرد طراحی و تولید می گردد.

چشم انداز شرکت طراحی سایت سیرن : 

تبدیل شدن به یک شرکت موفق جهانی در عرصه فناوری های دیجیتالی نوین که بتواند به توسعه کسب و کارها کمک کند.

ارزش های شرکت سیرن

• احترام متقابل
• خلاقیت و نوآوری
• ایجاد رضایت کارکنان و مشتریان
• ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان و کارکنان
• ارتقا مهارت مشتریان در استفاده از ابزارهای نوین
• ارتقا مداوم کیفیت خدمات شرکت

خدمات طراحی سایت سیرن